Obecne promocje
  • Jesteśmy w trakcie opracowywania promocji dla naszych stałych i nowych klientów

  • Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

Nisko

Obsługiwane od wielu lat przez naszą firmę busy z Niska do Holandii stają się idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają juz dość prowadzenia własnego samochodu na bardzo odległych trasach oraz dla tych, którzy nie chcą odczuwać zmęczenia na skute wielogodzinnego siedzenia za kółkiem. Busy z Niska do Holandii są regularnie wysyłane w trasę przez naszą firmę. Dzięki temu dajemy stuprocentową gwarancję tego, że każdy nasz przewóz odbywa się zgodnie z wcześniej zaplanowanym terminem podróży. Ponadto z uwagi na rozbudowaną flotę pojazdów jesteśmy w stanie dostosować terminy przewozów do potrzeb naszych klientów.

telefon

Mamy, bowiem świadomość, że wszystkie osoby podejmujące pracę w Holandii koniecznie muszą dotrzeć tam o określonym czasie oraz wiem jak bardzo ważny staje się dla nich powrót do domu po niejednokrotnie bardzo długiej rozłące z rodziną. Ponieważ nasi zawodowi kierowcy bardzo dobrze radzą sobie w długich trasach to i tak  zawsze przed wyjazdem dokładnie zapoznają się z przebiegiem drogi, dzięki temu mamy pewność, że nie pobłądzą w czasie podróży.

trasa belgia niemcy holandia

W chwili, gdy zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszej oferty serdecznie zapraszamy do osobistego kontaktu z naszymi pracownikami w celu ustalenia wszelkich szczegółów związanych z zaplanowaną trasą. Nasi pracownicy będę też w odpowiednim czasie przypominali Państwu o terminie wyjazdu czy też o dokumentach, które należy ze sobą zabrać w czasie podróży. Życzliwi i przyjaźnie nastawieni zatrudniani przez nas przewoźnicy dołożą wszelkich starań, aby przejazd zawsze upływał w miłej atmosferze. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że osoby, które raz zdecydowały się na podróż naszymi samochodami chętnie do nas wracają przy każdej nadarzającej się okazji. Życzliwość i otwartość pracowników sprawi, że miło będziecie Państwo wspominać czas spędzony w Holandii. Gwarantujemy Państwu niezmienność ceny, komfortowe warunki i terminowość przejazdu. Wystarczy zadzwonić zarezerwować przejazd a reszta zajmujemy się już w naszej firmie.