Obecne promocje
  • Jesteśmy w trakcie opracowywania promocji dla naszych stałych i nowych klientów

  • Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

 

Galeria

"Jedna z lepszych firm transportowych na rynku z którą jeździłem, naprawdę profesjonalnie podchodzą do tematu, nie miałem z nimi problemów więc polecam."

Sławomir, Hrubieszów

"Dojeżdżają w różne miejsca w Belgii, kierowca naprawdę dobry widać że zjadł zęby na jeżdżeniu busami, sam jeździłem to wiem co mówię."

Andrzej, Nisko

"Jesteście super, świetnie się z wami jechało. Postoje robią kiedy trzeba i gdzie trzeba, busy wygodne i czyste. Polecam tą firmę bo warto chociaż spróbować i się przekonać."

Luiza, Nisko

"Kozacko się jechało nawet nie wiem kiedy przejechaliśmy granicę z Niemcami, raz dwa i byliśmy w Holandii. Podwieźli pod samą chałupę, na pewno skorzystam jak będę wracał"

Marcin, Radom

"Jeżdżę przynajmniej raz na dwa miesiące do Polski, nie zawiodłam się jeszcze firmą transportową BestLine. Oby tak dalej chłopaki, trzymajcie poziom"

Magda, Hanover

"Jako że jechałem dopiero raz z tą firmą to nie mam ugruntowanej opinii nie mniej mogę powiedzieć że jestem zadowolony, było wygodnie, kierowca jeździ bezpiecznie nie przesadza z prędkością."

Mirosław, Amsterdam

"No co ja mogę powiedzieć, naprawdę dobrze się jechało, przegadałem pół drogi z kierowcą. Miło i sympatycznie, szybko przyjechaliśmy trasę Polska - Belgia"

Piotr Wach, Legnica

"Pierwszy raz korzystałam, na pewno przy okazji powrotu znów skorzystam z usługi przejazdu z Belgii do Polski. Ceny bardzo dobre nie drą ile wlezie z człowieka."

Iza, Łódź

"Punktualny odjazd z Polski, wszystko na czas jak w zegarku. Ceny podobne jak wszędzie, wygoda podróży bardzo dobra, kulturalni kierowcy. Polecam z czystym sumieniem."

Rafał, Dresden