Obecne promocje
  • Jesteśmy w trakcie opracowywania promocji dla naszych stałych i nowych klientów

  • Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

Busy Mielec Holandia, Belgia, Niemcy

Busy Mielec Holandia Belgia Niemcy

W ostatnim czasie rozszerzając naszą działalność przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób, które pragną podróżować do Holandii a które nie chcą ponosisz dużych kosztów wynikających z pokonywania długiej trasy. Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się organizacją przewozów pasażerskich. Wieloletnie doświadczenie przyczynia się do tego, że nieustannie staramy się rozszerzać naszą ofertę przewozową. Aktualnie włączyliśmy do usługi

przewozy z Mielca do Holandii.

trasa belgia niemcy holandia

W bardzo szybki i perfekcyjny sposób zajmujemy się załatwieniem wszelkich formalności związanych z przejazdem. Dbamy o to, żeby były wykupione niezbędne ubezpieczenia. Utrzymujemy stały kontakt z klientem w celu doprecyzowania terminu i drogi przejazdu. Za każdym razem stawiamy na komfort przewozu. Tak, więc wszystkie nasze busy są przystosowane do przewozu osób, gdyż posiadają bardzo wygodne fotele, pozwalające podróżującym na zasłużony wypoczynek i relaks. Zawodowi i profesjonalnie wykonujący swoją pracę kierowcy, którzy traktują swoją pracę bardzo rzetelnie dbają o to, aby podróż przebiegała bardzo bezpiecznie i szybko. Rozwinięty tabor samochodów sprawia, że nigdy nie odwołujemy zaplanowanych kursów ani nie przesuwamy raz ustalonych terminów.

Przewozy z Łodzi do Holandii,

Szczególnie dbając o wygodę klienta przyjeżdżamy po niego do domu i zawozimy bezpośrednio pod wskazany przez niego adres. Pomimo odległości, którą należy pokonać czas w naszych busach upływa niezwykle szybko, gdyż umilamy go projekcją filmów na DVD. Decydując się na podróżowanie z nami masz gwarancję, że busy z Mielca do Holandii są sprawnym pojazdami, które podlegają regularnej kontroli technicznej. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i ustalenia szczegółów związanych z podróżą. Zachęcamy też do zarezerwowania kursu powrotnego, co daje gwarancję dotarcia do domu w zaplanowanym czasie. Chcesz podróżować w wygodnych warunkach, cieszyć się spokojem oraz zaoszczędzić duże pieniądze na podróżowaniu to skontaktuj się z nami. Komfort, sympatyczna atmosfera, bezpieczeństwo podróży to oferujemy naszym klientom.