Obecne promocje
  • Jesteśmy w trakcie opracowywania promocji dla naszych stałych i nowych klientów

  • Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

Dębica

 

Busy Dębica Holandia Belgia Niemcy

Jeżeli jesteście grupą bardzo zżytych przyjaciół, którzy nie potrafią wyobrazić sobie spędzenia wakacji osobno to w chwili organizacji przewozów masz dużo dylematów. Niestety wielokrotne wspólne wyjazdy spowodowały, że jesteście już zmęczeni jazdą na kilka samochodów. Nie chcecie, aby wasze wakacje kolejny raz zaczęły się od nieustannego czekania na kogoś, kto pobłądził czy też denerwowania się tym, ze coś się może wydarzyć po drodze. Macie już serdecznie dość ciągnięcia zapałki żeby ustalić, kto ma tym razem być kierowcą. W chwili obecnej już nie musicie sie tym martwić.

 

Wystarczy tylko, że zadzwonicie do naszej firmy a my zajmiemy się zorganizowaniem dla was przewozu pasażerskiego. Jesteśmy, bowiem firmą, która od bardzo dawna zajmuje się transportem osób. Aktualnie, z uwagi na zapotrzebowania klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o przewozy z Dębicy do Holandii.

 

Oferta ta jest odpowiedzią na wiele próśb ze strony indywidualnych klientów, którzy chcieliby wyjeżdżać do Holandii bezpośrednio ze swojego domu.

busy do

Świadczymy, bowiem usługi door to door. Dzięki temu nie musicie martwić się o dźwiganie bardzo ciężkich walizek czy też konieczność organizowania dodatkowego przewozu.

Busy z Dębicy do Holandii

 

są świetnym rozwiązaniem szczególnie dla zorganizowanej grupy znajomych, którzy lubią wspólnie spędzać wolny czas. Przewozy odbywają się w wyjątkowo komfortowych warunkach. Gwarantujemy bardzo miłą atmosferę podczas podróżowania. Wszystkie przewozy odbywają się w bardzo bezpiecznych warunkach, gdyż są obsługiwane przez profesjonalnych i zawodowych kierowców. Sprawnie zajmujemy się organizacją wszelkich formalności, dzięki czemu nie spotka cię po drodze żadna nieprzyjemna niespodzianka. Zapewniamy cię, że wszystkie nasze przewozy odbywają się samochodami, które mają zawsze aktualne badania techniczne. Bezpieczeństwo, terminowość, gwarancja bardzo niskiej ceny, rzetelność w wykonywanej usłudze to wszystko, dzięki czemu zyskujesz gwarancję podróżowania w niezwykle miłej atmosferze.