Obecne promocje
  • Jesteśmy w trakcie opracowywania promocji dla naszych stałych i nowych klientów

  • Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

Bochnia

Busy Bochnia Holandia

Zastanawiasz sie nad tym, w jaki sposób możesz zaoszczędzić ciężko zarobione przez ciebie pieniądze? A do tego szczególnie zależy tobie na sprawnym, terminowym transporcie do Holandii? Nie chcesz już spędzać wielu godzin za kółkiem własnego samochodu? Wystarczy, że zadzwonisz do nas a dołożymy wszelkich starań i pomożemy tobie w zorganizowaniu sprawnego przejazdu. Jesteśmy, bowiem firmą, która od bardzo wielu lat działa w branży transportu pasażerskiego. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na rozbudowanie floty pojazdów a także na nieustanne rozszerzanie naszej usługi. Właśnie uruchomiliśmy

przewozimy pasażerów do Holandii,

 

przewozy z Bochni do Holandii.

Pojawienie się tej nowej oferty jest wynikiem częstych zapytań ze strony klientów, którzy byli zainteresowani podróżowaniem. Busy z Bochni do Holandii w ostatnim czasie stają się rewelacyjną alternatywą dla wszystkich tych osób, które są zmęczone podróżowaniem własnym samochodem. Podróż z innymi osobami stwarza szczególne szanse na nawiązanie kontaktów interpersonalnych. Z doświadczenia wiemy, że niejednokrotnie zawarte znajomości owocują dalszą długotrwałą współpracą i współdziałaniem.

Busy Bochnia Holandia

Co zrobić, żeby jeździć z nami? Wystarczy podać nam cel podróży a my zajmiemy się pozostałymi formalnościami związanymi z zapewnieniem bezpiecznego przewozu. Gwarantujemy ubezpieczenie podczas całej trasy. Świadczymy tez usługę bezpośredniego odbioru klienta i dowozu go pod wskazany adres. Podróżując z nami nie tylko wypoczywasz, ale także regenerujesz siły i dzięki temu pełen energii zaczynasz pracę. Zachęcamy do zarezerwowania kursu powrotnego, gdyż dzięki temu zyskasz pewność, że w wybranym przez Ciebie terminie wrócisz do rodziny. Zapewniamy, że nie odwołujemy przewozów zaplanowanych. Nie zmieniamy też wcześniej zaprojektowanej trasy. Jeżeli zamierzasz podróżować zorganizowaną grupą to zgłoś to nam a wówczas dostosujemy przewóz do waszych indywidualnych potrzeb oczekiwań oraz zapewnimy miejsca w jednym busie dla całej twojej grupy. Pragniesz podróżować bezpiecznie, tanio i szybko wystarczy, że skontaktujesz się z nami i ustalisz zasady przewozu.