Obecne promocje
  • Jesteśmy w trakcie opracowywania promocji dla naszych stałych i nowych klientów

  • Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

Tomaszów Mazowiecki

  • Może to właśnie ty jesteś osobą przedsiębiorczą, otwarta, dynamiczną, lubiącą nowe wyzwania, szukająca nowych przygód? Zapraszamy cię do współpracy z nami, a konkretnie do korzystania z szerokiej oferty transportu osób, jaką ma do zaoferowania tobie nasza firma. Jesteśmy firma przewozową, która od wielu lat zajmuje się usługami transportowymi. Mamy bardzo bogate doświadczenie i nieustannie też poszerzamy nasza ofertę.
  • Przewozy z Łodzi do Holandii,
  • Aktualnie świadczymy również przewozy z Tomaszowa Mazowieckiego do Holandii. W chwili skorzystania z naszych usług zyskujesz godziwą jazdę w sympatycznych i miłych warunkach. Nasze busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Holandii są nowoczesnymi pojazdami, które zostały wyposażone w odpowiednie fotele, które pozwalają na wygodne podróżowanie. Pomimo bardzo dużej odległości zobaczysz i poczujesz, że droga upłynie tobie niezwykle szybko i sympatycznie, gdyż nasi wszyscy kierowcy zatroszczą się o to, aby atmosfera w busie była miła. Ważne jest to, że u nas płacisz tylko raz. Oznacza to, że nie będziemy cię naciągać na żadne dodatkowe, ukryte opłaty. W opłacie, którą będziesz musiał uiścić zawarte jest ubezpieczenie, wszystkie opłaty pojawiające się na trasie np. za przejazd po autostradzie już cie nie interesują.
  • Bezpłatnie dla ciebie realizujemy usługę door to door. Pozwala ona tobie na to, abyś więcej czasu spędził w domu oraz daje tobie pewność, ze dojedziesz pod wskazany adres bez żadnych komplikacji. Zapewniamy cię także, że dotrzesz na miejsce w oznaczonym czasie, gdyż nasi zawodowi przewoźnicy bardzo dobrze znają holenderskie drogi i dzięki temu nie błądzą i nie klucza po nich. Wystarczy tylko, że podejmiesz decyzję o wybierz miejsce i termin wyjazdu a my całą resztę przejmujemy na siebie. Zadzwoń umów się z nami i ciesz się wygodą podróżą w miłej atmosferze, komfortowych warunkach za naprawdę bardzo niskie pieniądze. Komfort, bezpieczeństwo, niska cena a przede wszystkim zadowolenie klientów to coś, na czym nam najbardziej zależy.