Obecne promocje
  • Jesteśmy w trakcie opracowywania promocji dla naszych stałych i nowych klientów

  • Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

Tomaszów Lubelski

W ostatnich czasach możemy zaobserwować, że media nieustannie informują nas o tym, że coraz więcej Polaków podejmuje decyzję i wybiera zagraniczną turystykę. Jeżeli tylko chcesz dołączyć do grupy, która jest otwarta i ciekawa świata, lubi podróżować i nieustannie zdobywać nowe doświadczenia to serdecznie zapraszamy cie do nas.

Jesteśmy firmą, która regularnie organizuje

Busy Holandia, Niemcy, Belgia 2

przewozy z Tomaszowa Lubelskiego do Holandii.

Dzięki nam w relatywnie niedrogi sposób będziesz mógł zwiedzić wybrane przez ciebie miejsca na terenie Holandii. Zważ, że to właśnie ty wybierasz miejsce, do którego chcesz trafić, taka możliwość powoduje, że to właśnie ty sam możesz stać się reżyserem swoich podróży. Podróżowanie w zorganizowanej grupie to oszczędność twoich pieniędzy, ale także ogromna szansa na zapoznanie kogoś nowego, nawiązanie ciekawy kontaktów i wejścia w nowe relacje interpersonalne. Osoby, które dotychczas korzystały z naszej usługi bardzo chętnie do nas wracają i wyjeżdżają z nami do coraz to ciekawszych miejsc.

Busy z Tomaszowa Lubelskiego do Holandii

są pojazdami wyposażonymi w bardzo nowoczesne fotele, pozwalające na zasłużony wypoczynek i pełen relaks. Podczas podróży, w każdym naszym busie możesz na DVD obejrzeć interesujący cię film lub też nadrobić zaległości w odpoczywaniu.

trasa belgia niemcy holandia

Kontaktując się z nami wystarczy, że podasz lokalizację i czas, czyli wskażesz, kiedy i do jakiego miasta chcesz dotrzeć nasi pracownicy dostosują ofertę przejazdową do twoich oczekiwań.  My zajmiemy się całą resztą. Zapewniamy cię, że wszystkie przewozy są ubezpieczone oraz, że nie ukrywamy dodatkowych kosztów a tym samym nie narażamy cię na dodatkowe, nie przewidzialne wydatki. U nas płacisz tylko raz i jesteś szczegółowo poinformowany, co obejmuje ta opłata. Świadczymy również usługę bezpośredniego dowozu. Wielu naszych klientów jest z tej opcji niezwykle zadowolonych, gdyż nie muszą wówczas szukać dodatkowego transportu, a dzięki temu zaoszczędzają swoje pieniądze. Zapraszamy do kontaktu z nami. Zapewniamy, że po odbyciu jednej podróży z nami będziesz z chęcią do nas wracał.