Obecne promocje
  • Jesteśmy w trakcie opracowywania promocji dla naszych stałych i nowych klientów

  • Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami o promocjach

Leżańsk

Nie posiadasz swojego samochodu, aby móc swobodnie dojechać do miejsca pracy na terenie Holandii? A może, masz swoje auto, ale masz już dość podróżowania za kółkiem, nieustannego narażania się na stres, silnego pobudzenia związanego z nasilającym się ruchem na drodze? A może po prostu jesteś już zmęczony nieustannym koncentrowaniem się na drodze? Nie musisz już podróżować prywatnym samochodem. Nie musisz też spędzać długich godzin za kółkiem. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami a my znajdziemy rozwiązanie na twoich wszystkich problemów. Jesteśmy, bowiem firmą, która od wielu lat zajmuje się przewozami osobowymi. Nieustannie też staramy się rozszerzyć naszą i tak już szeroką ofertę.

przewozimy pasażerów do Holandii,

W ostatnim czasie, bowiem wprowadziliśmy usługę, jaką są

przewozy z Leżajska do Holandii.

Zapewniamy stałość i gwarancję niskiej ceny. Po ustaleniu ceny w chwili rezerwacji przewozu nie żądamy od klienta dodatkowych opłat. Więc wsiadając do naszego samochodu nie lękasz się, że będziesz musiał za cokolwiek dopłacać. Busy z Leżajska do Holandii obsługiwane są przez zawodowych, profesjonalnych kierowców, którym szczególnie zależy na bezpieczeństwie podczas podróżowania.

busy z TV i Klimatyzajcą do Holandii,

Dlatego, też przestrzegają skrupulatnie przepisów obowiązujących na drogach oraz tych, które dotyczą przewozu pasażerskiego. Szczególnie dbamy o to, aby nasze samochody były poddawane regularnej kontroli technicznej, dzięki czemu unikamy przykrych niespodzianek na drogach podczas podróżowania. Dbając o wygodę podróżowania naszych klientów świadczymy nieodpłatnie usługę bezpośredniego dowozu klienta, określaną, jako usługa door to door. Oznacza to, że przyjeżdżamy po każdego klienta i odwozimy pod wskazany adres na terenie Holandii. Terminowość, rzetelność, profesjonalizm to cechy, które przyświecają naszej codziennej działalności. Wystarczy tylko, że zadzwonisz i ustalisz interesujące cię szczegóły przejazdu a bus będzie czekał na ciebie. Gwarancja niskiej ceny, profesjonalizm usługi i miła atmosfera to cechy podkreślane dotychczas przez naszych klientów.